The Umbrella Academy 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi The Umbrella Academy 2. Sezon ilanını geçtiğimiz günlerde güncellemişti. Pandemi sebebi ile temmuz’a aktarılan The Umbrella Academy dizisinin çekimleri ise tamamlanmak üzere. Peki dizinin 2. Sezon konusu ne olacak ve ne zaman yayınlanacak?

The Umbrella Academy 2. Sezon Ne zaman Yayınlanacak? Neler Olacak?
2. Sezon’da merakla beklenen senaryo konusu Klaus etrafında geçeceği tahmin ediliyor. Ölülerle konuşabilen klauss ailenin en ilginç güçlere sahip üyesi. Seri’de Klauss Umbrella Academy’den atılacak ve hikayeler işte bu sırada kopacak. Bu mini serinin devamı gelecek mi veya bu şekilde bitirecekler mi şeklinde sorular izleyicilerin kafasını karıştırdı. 2019 yılında sona eren 1.sezon çekimleri ise 2020 yılının şubat ayında başlatılmıştı. Nisan ayında planlanan gösterim ise dünya genelinde krize neden olan corona virüs sebebiyle 31 Temmuz tarihine ertelenmiştir. The Umbrella Academy 2. sezonu 31 Temmuz tarihinde yayınlanacak.

The Umbrella Academy Konusu

1989 yılında dünyanın her yerinde bir vaka meydana gelmiştir. Hiçbir şekilde hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın bir anda doğum yapmıştır ve 43 süper güçlere sahip bebek dünyaya gelmiştir. Bebeklerin bir kısmı terkedilmiş diğerleri ise ölmüştür. Zengin bir iş adamı ise olabildiğince evlat edinmeye çalışmıştır. Evlat edindiği 7 çocuğu ” şemsiye akademisi ” adlı bir okulda sıkı bir eğitime tabi tutulmuştur. Ana karakter ise 7 çocuğun hepsidir ve her birinin hikayesi 7 bölüm işlenmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*