The Neighbor Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Hem ülkemizde hem de dünyanın pek çok ülkesinde sezonluk takip edilen yabancı diziler birçok sezonda seyircilerine heyecanlı dakikalar yaşatmaktadır. The Neıghbor dizisi de bu dizilerden bir tanesidir. Hem sürükleyici konusu hem de oyuncu kadrosu ile seyircilerin beğenisini kazanmaktadır.

The Neighbor Dizi Konusu

Dizide Mıke isimi orta yaşlı bir adamın hayatı konu ediliyor. Mıke kendi halinde evli bir adamdır. Hayatı işi ve evi arasında sürmektedir. Oldukça sıradan ancak mutlu sayılabilecek bir hayatı bulunmaktadır. Mıke yan dairelerine genç bir çiftin taşınması ile kendi hayatını sorgulamaya başlayacaktır. Başlangıçta bu çift ile konuşmalarında gayet normal bir süreç olarak gözüken ilişki farklı bir boyut alacaktır. Mıken kendi hayatının rutin ve sıkıcı olduğunu anlayıp, hayatından sıkılacaktır. Bu süreçte de aslında zamanla genç çiftin hayatını izleyip bu ilişkiyi takıntı haline getirecektir. Bu süreçten sonra dizi de heyecanlı bir seyir alacaktır.

The Neighbor Oyuncu Kadrosu

Hem deneyimli hem de yeni oyunculara rastladığımız bu dizi, bütününde oldukça kaliteli bir iş olarak sonuçlanmasına sebep oluyor. Oyuncu kadrosunu şu şekilde sıralayabiliriz;

*Josh Stewart

*Alex Essoe

*Melissa Bolona

*Bill Engvall

*Luke Edward

*Jaqueline Fleming

*Heather Williams

*Skipp Sudduth

Oyuncu kadrosu hem eski hem de yeni oyuncuları içeriyor. Bu şekilde bir kadro olması dizinin hem konusunun hem de oyuncu kalitesinin çok fazla olmasını sağlıyor.

The Neighbor dizisinin detayları

Dizi 2018 ABD yapımı bir dizidir. Başlangıçta dram türünde karşımıza çıksa da zamanla gerilim olarak devam edecektir. Hem gerilim hem dram türlerinden hoşlananlar bu diziyi rahatlıkla izleyebilirler. Dizide farklı sahnelerin olması zaman zaman izleyiciyi gerse de bütün olarak içerik bakımından ele alındığında izleyicilerden tam not almaktadır. Imdb puanı da oldukça yüksek olan diziyi keyifle izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*