Love Victor Dizi Konusu ve Fragmanı

Love Victor Dizi Konusu 

Hulu’nun yeni gençlik dizisi Love Victor, 19 Haziran’da yayınlanmaya başlayacak. Evinde ailevi problemlerle başa çıkmaya çalışan Victor isimli gencin eşcinsel yaşamı ve lise hayatı dizinin konusunu oluşturuyor. Dizinin yayınlanacak ilk sezonunda toplam 10 bölüm bulunuyor. Dizinin daha önce Disney’de yayınlanmasına karar verilmiş olmasına karşın Hulu’ya alınmasına gelen tepkilere cevap yapımcıdan geldi: Dizide içki sahneleri yer aldığından yetişkin kanalında gösterilmesinin daha uygun olduğunu belirten yapımcı, Love Simon’dan da bir parça olacak dedi.

Love Victor Fragman

Creekwood Lisesi’ne yeni gelen öğrenci Victor’un uyum sürecini ve yaşamının zorluklarını ele alan dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda Victor’un yakışıklı bir baristayla olan flörtünden bir kesit izliyoruz.

Love Victor Oyuncu Kadrosu

Merakla beklenen dizinin genç ve toy lise öğrencisini başarılı oyuncu Michael Cimino canlandırıyor. Genç oyuncuya Mateo Fernandez ve Isebella Ferreira eşlik ediyor. Ayrıca yapımcıdan gelen bilgiye göre diziye Love, Simon’dan tanıdığımız Nick Robinson’ da sesiyle eşlik ediyor.

Love Simon’a Devam Niteliğinde

Love Simon’un yazarı olan Becky Albertalli, Love Victor’dan övgüyle bahsediyor ve heyecanla beklediğini sözlerine ekliyor. Dizi genel anlamda Love, Simon’ in devamı olarak düşünülmüş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*