Hightown Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Starz kanalında 17 Mayıs 2020 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Hightown dizisi, suç ve drama türünde baş yapıt olmaya adaylığını koyuyor. Rebebcca Perry Cutter’ın yapımcılığını yaptığı dizi ilk sezon için 8 bölümle yayın hayatına başladı. Dizinin bölümlerinin süresi yaklaşık 50-60 dakika arasında sürüyor. Dizinin senarist koltuğunda ise; Molly Manning yaratıcı kalemiyle eşlik ederken; dizinin yapım ekibinde Ellen H. Schwartz, Jonathan Littman, Gary Lennon ve Jerry Bruckheimer yerini alıyor.

HİGHTOWN DİZİSİNİN KONUSU

Polisiye drama türündeki dizi Jackie Quinones karakteri üzerinde planlamıştır. Ulusal Deniz ve Balıkçılık Hizmetlerinde çalışan bir görevlinin kıyıya vuran cesedi bulmasıyla başlayan dizi, eğlenceye olan düşkünlüğü ile dikkatleri üzerine çeken Jackie’nin hayatının baştan aşağıya değişmesini konu alıyor. Eğlenceli hayatı ve rahatlığına ara vermek zorunda kalan Jackie, bambaşka bir hayat çizgisine yöneliyor. Kendisini bir anda dehşet verici olayların içinde bulan Jackie bu durumdan kurtulmak için büyük bir plan hazırlıyor.

HİGHTOWN DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı ve performansı ile izleyicileri hayran bırakan ünlü isimler yer alıyor. Dizide Jackie Quinones karakterine Monica Raymund hayat veriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; James Badge Dale, Amaury Nolasco, Riley Voelkel, Shane Harper, Crystal Lake Evans, Mike Pniewski, Dohn Norwood, Atkins Estimond Ana Nogueira, Masha King, Tonya Glanz ve Edmund Donovan gibi isimler bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*