Hanna 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Hanna Konusu

Hanna_20180315_DSC05591.tif

Sizlere Hanna 2.Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Konusu hakkında bilgiler vereceğiz. Son yıllarda en çok beğeni toplayan diziler arasında yer alan Hanna filmi, yeni çağ dizisi olarak biliniyor. Yüksek konsepte sahip gerilim öğelerini içerisinde barındırıyor. Hanna’nın 2’inci sezonunun başlama tarihi hakkında net bir tarih olmasa da, filmin ne zaman çıkacağı hakkındaki en güçlü bilgi ise, 2020 yılının yaz ayları olarak söyleniyor. Filmin fragmanları Nisan ve Mayıs aylarında yayınlanarak, izleyice bilgi verilecektir. İlk sezonunda olduğu gibi, ikinci sezon çekimleride farklı ülkelerde olacaktır.

Filmin konusu ise şu şekilde olacaktır. Doğu Avrupa’da yetişen ve 15 yaşında olan Hanna’nın sıradışı maceraları ekranlarda yaşanacaktır. Hanna ormanda yaşadığı süre içerisinde, dövüş ve savunma teknikleri hakkında bilgi sahibi olur ve öğrenir. Fakat gizimle bir CİA ajanının kendilerini keşfetmesi sonucu hayatı değişir. Hanna bu süreçten sonra, peşine takılmış olan ajandan kurtulmak için ve babasını bulmak için, öğrenmiş olduğu savunma tekniklerinin hepsini kullanmak zorunda kalacaktır.

Hanna Filminin Türü Hakkında

Hanna filmi aksiyon türünde olan sürükleyici ve heyecan dolu bir filmdir. İlk sezondan itibaren heyecanlı bir şekilde izlenen film, aynı şekilde 2’inci sezonda da aksiyon sahneleri bol bir şekilde ekranlara gelecektir. Net olarak tarihinin belli olmamasına rağmen, yaz sonlarında ekranlarda olacağı yüksek ihtimallidir.

Hanna Filmi Oyuncu ve Yapımcı Kadrosu Kimdir? Senaristi Hakkında

Film Amazon platformunda izleyicisinin karşına çıkacaktır. Geçen sezon 8 bölüm halinde olan Hanna, 2’inci sezonunda da aynı şekilde olması beklenmektedir. Filmin başrol oyuncuları ise şunlardır.

  • Esmé Creed Miles
  • Joel Kinnaman
  • Mireille Enos

isimlerinden oluşmaktadır. Filmin senaristi ise,  David Farr’dır. Hanna’nın yapımcı koltuğunda ise şu isimler yer almaktadır. Tom Coan, Andrew Woodhead, Eric Fellner, Tim Bevan, Becky Clements, Marty Adelstein gibi isimler yapımcı kadrosunda bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*