The Eddy Konusu, The Eddy Nereden İzlenir, Oyuncu Kadrosu, Ne Zaman Çıkıyor?

the-eddy-konusu
the-eddy-izlenir-mi

Merak Edenler İçin The Eddy dizi konusu, oyuncu kadrosu, ne zaman çıkıyor, nereden izlenir, izlenir mi, All day and a night detaylı inceleme

Son dönemin en popüler film ve dizi portallarından biri olan Netflix yine çok kaliteli bir iş ile izleyicilerini buluşturmakta. Mini bir dizi olarak web dizi olan The Eddy Amerikan yapımı bini bir dizidir. Konusu drama olan dizi de çok iyi bir kadro yer almakta.

The Eddy Dizisinin Kadrosu Kimlerden Oluşmaktadır?

Muhteşem bir kadroya sahip diyebileceğim bir mini dizi. Kadro Andre Holland, Amandla Stenberg, Tahar Rahim, Joanna Kulig ve Leila Beikhti gibi göz alıcı oyuncular bulunmakta. 8 bölümlük dizi Mayıs ayının ilk haftası Netflix’de yayınlanacak. 1 sezonluk olacak dizi 8 bölümden oluşmaktadır.

The Eddy Dizisi Nereden İzlenir?

Paris’te geçen dizi bir müzikali konu almaktadır. Müzikal sevenler kesinlikle bu mini diziyi kesinlikle izlemeleriler. Yayınlandığı tarihten itibaren istediğiniz zaman Netflix’den izleyebileceğiniz bu diziyi kesinlikle tavsiye ederim. Eğer siz de benim gibi drama müzikallerini sevenlerdenseniz izleme listenize bu diziyi de yazmalısınız. Benim son dönem de heyecan ile beklediğim bir dizi.

Bekleyenler için şunu söyleyebilirim ki Mayıs’ın ilk haftası izleyicileri ile buluşması beklenmekte olan bu diziyi kesinlikle izlemelisiniz. Eminim ki bayılacağınız ve sizin de etrafınızdakilere tavsiye edeceğiniz bir mini dizi. O yüzden kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*